לוחות מידע, על מגנט ברחבי הבית, יעשירו את הידע הכללי של הילדים

שלום,

שמי שולי ואני אמא לשלוש בנות.

כשהבת הקטנה (היום בת 12) התחילה לזחול בגיל חצי שנה, היא מאד אהבה לשחק עם מגנטים. היא היתה מעבירה בזחילה מגנטים מהמקרר למדיח, לדלת הכניסה, לדלת הממ"ד ובחזרה.

ילדים אוהבים מגנטים, זה ברור, וגם אנחנו המבוגרים. המגנטים פשוטים ונוחים לשימוש, הם מקשטים לנו את המקרר, מזכירים לנו אירועים, מתכונים ואת התור לרופא. אין צורך בחשמל או באינטרנט, למגנט יש כח משלו וכולנו מתמגנטים …

כשהקטנה זוחלת עם מגנטים, כשהבנות הגדולות משננות לוח כפל ואותיות ABC וכשאני מגלה שאנחנו לא מספיק מכירות את הארץ שלנו … נולד הרעיון: אני מצמידה מידע למגנט. אני מגישה לבנות שלי מידע חיוני וחינוכי בדרך הכי פשוטה שיש, הכי זמינה ונגישה שיש ו … בגובה העיניים.

בהתחלה פיתחתי ויצרתי לוחות מידע ממגנטים: מפת ישראל לילדים (כל כך חשוב בעיניי שהילדים שלנו יכירו את הארץ שלנו), לוח אותיות ABC, לוח דגלים, מדינות וערי בירה (להעשרת הידע הכללי). בהמשך פותחו ונוצרו לוחות נוספים: לוח לחנוכה (כי הכי קל ונוח שהברכות על המקרר במהלך החג), לוח הכפל (שנוכל לשנן ולתרגל בקלות כפל וחילוק בזמן הכנת ארוחת הערב), מפת העולם (כי אני אוהבת מפות, אוהבת להכיר את העולם ולהתמצא בו. העולם אצלנו על המקפיא והמפה בשימוש תמידי וכיפי) ובנוסף: שתי ערכות למידה חוויתיות. ערכה ללימוד אותיות הא"ב וסימני הניקוד וערכה ללימוד אותיות ה ABC. הבת ה"קטנה" נהנתה מאד מאותיות ה א"ב, שחקה ולמדה המון עם הערכה כשהיתה בכתה א' ובכתה ג' שחקה ולמדה עם הערכה ללימוד אותיות ה ABC.

ה"ממגנטים" שלנו ממוגנטים באלפי בתים ברחבי הארץ ונמצאים בשימוש בגני ילדים רבים. אני שמחה ומתרגשת לקבל תגובות נלהבות ומחמאות מאימהות ומגננות על ה"ממגנטים" של לולה.

 

** לולה תורמת לקהילה, צרו קשר לפרטים

 

 

כדאי לדעת, חולשה בחגורת הכתפיים היא בעיה נפוצה בקרב ילדים וה"ממגנטים" של לולה עוזרים לטפל בבעיה. להמשך קריאה …